Знижка 10% на завчасні замовлення!
Квартирный переезд Днепр

Квартирний переїзд

Квартирный переезд Днепр

Вантажне таксі

Квартирный переезд Днепр

Офісний переїзд

Квартирный переезд Днепр

Переїзд по Україні

Квартирный переезд Днепр

Упаковка

Стретч плівка
180 грн/рулон

Картонний лист
15 грн/шт

Коробка
25 грн/шт

Спеціальна пропозиція! Замовляйте Переїзд заздалегідь за 5 днів, та отримайте знижку 10% від вартості за годину

ВЧАСНО ВСЮДИ - ЧОМУ САМЕ МИ
 • Швидка подача машини
  Вчасно Всюди
 • Наявність пасажирських місць - ви можете поїхати з вантажем, не турбуючись про його збереження
  Вчасно Всюди
 • Бережне ставлення до ваших речей та меблів
  Вчасно Всюди
 • Повний спектр супутніх послуг
  Вчасно Всюди
Доброго дня!
Залиште номер, і ми Вам передзвонимо

ВІДГУКИ ПРО НАС

ЗАЛИШИТИ ВІДГУК

Квартирний переїзд Дніпро

Збираєтеся переїжджати? Ми допоможемо організувати квартирний переїзд у Дніпрі. Звернувшись до нас, вам залишиться тільки спостерігати за швидкою та злагодженою роботою наших співробітників, які зроблять весь процес максимально комфортним для вас.

Квартирний переїзд

Квартирний переїзд завжди пов’язаний з безліччю необхідних супутніх послуг:

 • вантажники;
 • упаковка речей;
 • збирання та розбирання меблів.

При плануванні необхідно враховувати різні нюанси – обсяг майна, що перевозиться, навантаження, упаковка, завантаженість доріг. квартирний переїзд дніпро

При плануванні необхідно враховувати різні нюанси – обсяг майна, що перевозиться, завантаження, упаковка, завантаженість доріг.

Перевезення меблів Дніпро

Якщо вам потрібне перевезення меблів у Дніпрі, значить у вас починається найпростіший етап переїзду. Допомогти в цьому випадку можуть послуги професійної компанії, яка надасть відповідний транспорт та кваліфікованих акуратних вантажників. За самостійної організації процесу перевезення завжди є ризик пошкодження дорогих предметів обстановки під час транспортування.

Перевезення меблів Дніпро

Перевезення меблів у Дніпрі може бути пов’язане з низкою труднощів. Необхідно ухвалити рішення про те, що з меблів буде перевозитися без розбирання, зіставити габарити предметів із шириною дверних отворів, перенести все до транспорту та завантажити. Для розбирання м’яких меблів та шаф-купе необхідний спеціальний інструмент. Дверцята та полиці зі скла, дзеркальні панелі шаф необхідно надійно упаковати для того, щоб вони не розбилися в дорозі. У нас є весь необхідний інструмент та упаковка. Вартість такої послуги, як перевезення меблів у Дніпрі, цілком доступна, а наважившись на переїзд самотужки, ви можете зіткнутися з такими проблемами:

 • вага і габарити майна, що перевозиться, стануть важко переборною перешкодою. Доведеться звертатися до друзів та сусідів, які не завжди бувають вільними та готовими піднімати тяжкості та ризикувати здоров’ям. Ми позбавимо вас цієї проблеми, розрахуємо необхідну кількість вантажників виходячи з передбачуваної ваги вантажу;
 • подряпини на речах та стінах, розбиті під час переїзду крихкі предмети. При перенесенні та навантаженні можуть бути пошкоджені виступаючі ручки на меблів, або вони можуть порвати та подряпати інші речі та шпалери на стінах;
 • неправильний вибір потрібного транспорту. Ви можете помилитись, замовляючи автомобіль для перевезення меблів і не вдасться перевезти все за один раз.

Переїжджаючи на нове місце проживання або при переїзді фірми в інший офіс необхідно перевезти меблі і бути впевненим, що все пройде спокійно і гладко, а речі не пошкодяться і не загубляться. Ті, хто вже звертався до нас, не шукають інших варіантів під час переїзду. Тому що ми пропонуємо такі переваги:

 • професійне обладнання для такелажних робіт, завдяки чому ми можемо справлятися навіть із найскладнішими завданнями;
 • всі наші співробітники мають необхідні знання та досвід у поводженні з крихкими предметами, вміють використовувати інструменти та обладнання. І тому навіть речі, які вимагають особливого звернення, наприклад, рояль чи антикваріат, не стануть на заваді якісному та своєчасному виконанню замовлення;
 • всі фахівці, які працюють у нас – відповідальні люди, які не допускають ситуацій, за яких можливий зрив графіка, і тому ви можете бути впевнені, що перевезення меблів у Дніпрі з нами не залишить у вас неприємних спогадів про різні труднощі;
 • наші вантажники акуратно і дбайливо поводяться з вашими речами, тому що розуміють їхню цінність.

Також перевагою замовлення послуги квартирний переїзд у Дніпрі ми матимемо швидку подачу машини. Нами накопичено великий досвід у сфері перевезення вантажів, і це разом зі штатом кваліфікованих співробітників та своїм парком транспорту дає можливість пропонувати клієнтам справедливі тарифи на наші послуги.

Оплата послуг залежатиме від:

 • місткості та вантажопідйомності автомобіля;
 • кількості необхідних вантажників;
 • наявності у будинку вантажного ліфта;
 • обсягу додаткових послуг (монтаж-демонтаж вбудованої техніки, збирання-розбирання меблів тощо);
 • необхідність такелажних робіт (перенесення та навантаження сейфів, піаніно);
 • вид та кількість матеріалів для пакування.

Переїзд квартири

Уклавши договір на переїзд квартири з нами, ви можете бути впевнені, що наші вантажники та водії забезпечать дбайливе ставлення до майна клієнта, вони нестимуть повну відповідальність за збереження речей. Весь персонал пройшов потрібне для професійної роботи спеціальне навчання. Для того щоб ви не турбувалися про збереження свого вантажу, ви можете поїхати з ним. Ми передбачили такий варіант і у транспортному засобі є пасажирські місця для замовника. Для забезпечення цілісності вантажу, що транспортується, буде виконана його надійна фіксація в кузові автомобіля.

Ми допоможемо вам переїзд квартири в Дніпрі «під ключ». Упакуємо речі, дбайливо винесемо і зануримо їх, розвантажимо та піднімемо на поверх. При необхідності допоможемо все розпакувати, зібрати та розставити меблі.

переїзд квартири в Дніпрі

Ми допоможемо перетворити переїзд квартири зі складної проблеми на приємний та легкий захід.

Чому краще звернутися до професіоналів для того, щоб перевезти меблі

Звернувшись до компанії, що надає транспортні послуги, ви зможете отримати гарантію того, що все буде доставлено швидко, дбайливо та без зайвих неприємностей. Для акуратного навантаження застосовують спеціальні ремені, в кузові автомобіля меблі надійно фіксуються і не пересуватимуться в дорозі. У нас є необхідні для упаковки меблів та техніки матеріали – папір, поліетилен, стрейч плівка, повітряно-бульбашкова плівка.

Ми допоможемо вам перевезти меблі та інші речі, у зручний для вас час, у будь-яке місце та за найпривабливішою ціною на наші послуги. Якщо це необхідно, наші співробітники допоможуть вам розібрати, запакувати, надійно закріпити в транспорті, вивантажити, підняти на потрібний поверх, зібрати та розставити меблі.

Виконуючи перевезення меблів у Дніпрі, ми гарантуємо, що маємо всі необхідні навички для виконання таких робіт і даємо гарантію на свої послуги. Якщо зіпсувалася погода та дощ, ми додатково запакуємо речі в целофан, щоб не допустити попадання води на речі та техніку. Тому ми рекомендуємо не ризикувати і не намагатися самостійно передбачити всі можливі нюанси, а довіритись професіоналам.

перевезення речей дніпро

Переїзд послуги

Плануєте переїзд? Послуги вантажників та приватних осіб видаються невиправдано високими? Ми пропонуємо вам сервіс, рівень якого покаже вам, що переїзд ще ніколи не був настільки швидким, безпроблемним та доступним. Ми підберемо автомобіль, що підходить для вас, надамо вантажників, які допоможуть упакувати, завантажити і перевезти – ви можете абсолютно ні про що не хвилюватися. Ми готові надати вам послуги щодня та цілодобово.

Коли ми здійснюємо переїзд, послуги, що надаються нами, завжди надаються на найвищому рівні. Ви можете замовити у нас таке:

 • упаковка техніки, речей, меблів. Наші співробітники розберуть меблі, запакують усе, щоб не допустити псування майна. Якщо мова йде про меблі, які увійдуть в ліфт і дверний отвір, можна буде обійтися тим, що ми просто знімемо скляні дверцята і надійно запакуємо їх;
 • послуги вантажників, які вміють правильно вантажити та фіксувати речі у транспорті таким чином, щоб використовувати весь корисний простір в автомобілі. З нами не станеться такого, що неправильно завантажені та зафіксовані речі можуть бути пошкоджені під власною вагою. Наші вантажники знають, як виключити такі нюанси;
 • Перевезення будівельних матеріалів, торговельного обладнання, музичних інструментів, офісної техніки. Ми перевеземо ваші речі не пошкодивши, у будь-яке місце та у потрібні вам терміни.

послуги переїзду

 

Перевезення речей

Перевезення речей, звичайно, може бути виконане власними силами, але все ж таки розумніше буде довірити це професіоналам, які знають, як і що треба робити. І ви можете бути впевнені, що з речами нічого не станеться, тому що ми відповідаємо за збереження вантажу. Крім цього, ви можете бути впевнені, що ми зможемо вам запропонувати найвигідніші умови.

Перевезення речей починається з розбирання та пакування. При винесенні з квартири, навантаженні-розвантаженні та транспортуванні ми гарантуємо, що нічого не розіб’ємо і не зламаємо. Для пакування дзеркал, скляних та крихких речей використовуються спеціальні пакувальні матеріали – щільна тканина, повітряно-бульбашкова плівка, картон, поролон. Якісне сучасне пакування стає запорукою того, що речі будуть захищені від забруднень, поломки та пошкоджень. Також не менш важливим є вибір відповідного транспортного засобу. Ми знаємо все про переїзд, наші послуги допоможуть вам забути про всі можливі складнощі та турботи.

 

© ВЧАСНО ВСЮДИ, 2023