Знижка 10% на завчасні замовлення!

Перевезення меблів у Дніпропетровську

Переїзд у новий будинок чи квартиру – це наявність різних проблем. Одна з них – перевезення меблів у місті Дніпропетровськ. Важливо не допустити пошкодження під час розбирання, збирання, навантаження, транспортування. Може знадобитися перевезти меблі після покупки в магазині, коли доставка обійдеться набагато дорожче, ніж із нами. Ми можемо надати транспорт через тридцять хвилин після виклику – навіть якщо ви щойно ухвалили рішення і вже стоїте на порозі магазину.

Перевезення меблів Дніпропетровськ

Доставка меблів

Щоб доставка меблів у Дніпропетровську пройшла швидко та якісно, попередньо ви можете запросити спеціаліста або надіслати менеджеру фотографії того, що планується доставляти. Повідомте поверх, чи є ліфт, ширину дверей. Ми підберемо необхідний транспорт достатньої вантажопідйомності, кількість та вид упаковки, фахівців, які займатимуться вашим питанням.

Крихкі предмети, що б’ються, такі як скляні столики, дзеркала, полиці, дзеркальні дверцята шаф купе додатково обертаються пухирчастою плівкою, закріплюються за допомогою скотчу. Ми маємо всі необхідні сучасні пакувальні матеріали. У вантажівці проводиться фіксація специфічними упорами та ременями. Це дає впевненість, що нічого не розіб’ється, не буде пошкоджено, подряпано.

Неправильне розбирання може призвести до перекосів після встановлення на місце у новому будинку. Наші працівники користуються відповідним інструментом, що дозволяє виключити пошкодження та зберегти привабливий зовнішній вигляд.

Для надійності розібрані меблі поміщаємо в коробки та ящики, прокладаємо гофрокартоном, закріплюємо. Такі меблі, як комоди, письмові, комп’ютерні столи, тумбочки, передбачає вилучення ящиків, які переноситимуться окремо.

Крісла – ще один вид, з яким не впорається одна людина. Також необхідно передбачити захист від негоди, пилу в дорозі. Ідеально, якщо є можливість демонтувати бічні частини та спинку. Спеціальні пакувальні матеріали та кріплення виключають деформацію, пошкодження оббивки, поломку. Окрема увага приділяється роликам та коліщаткам – їх демонтують, перевозять з іншими дрібними предметами.

Перевезення меблів вантажниками обов’язково передбачає підбір відповідної упаковки. До уваги береться погода, відстань, габарити вантажу. Це дозволяє витримати всі рекомендовані умови – вологість, температура, транспортування крихких речей. Щоб позбавити вас сумнівів, є можливість супроводжувати вантаж у кабіні водія.

Перевезти диван самотужки – непросте завдання. Цей предмет меблів може бути дуже габаритним, що не дозволить легко проходити через двері, долати сходові марші, розташуватися в ліфті. Тому може знадобитися розбирання, щоб уникнути деформації. Наші співробітники пройшли необхідне навчання, мають великий досвід, мають спеціальний інструмент. Після доставки за адресою вони занесуть предмет у квартиру, зберуть, поставлять на вказане місце. Справляємось як з доставкою невеликої одномісної софи, так і з важким великогабаритним кутовим диваном.

Вартість перевезення меблів

Ціна на перевезення меблів в Дніпропетровську залежить від обсягу необхідних послуг. Ви можете самостійно демонтувати, розібрати, упаковати, винести на вулицю, завантажити, прибрати сміття. Наша перевага – індивідуальний підхід до кожного, суворе дотримання запитів.

Також, якщо ви шукаєте таку послугу, як транспортування меблів недорого, у нас надається додаткова знижка при замовленні авто заздалегідь. Підбираємо машину під конкретний запит – є автомобілі різної місткості. Завдяки цьому, замовнику не доведеться переплачувати за наполовину порожній кузов.

Для оплати можете скористатися банківською карткою, готівкою співробітнику, який відповідає за поїздку.

Разом з Вчасно Всюди клієнт може не турбуватися про збереження предметів обстановки. Усі вони будуть захищені пакувальним папером, плівкою, надійно зафіксовані. Спуск, підйом на поверх, навантаження в кузов здійснюються за допомогою спеціального устаткування такелажу, тому нічому не завдається шкоди.

Наша компанія цінує особистий час замовника. Поїздка ретельно планується, вибирається оптимальний маршрут, чітко дотримуються термінів. Довіртеся професіоналам. Телефонуйте!

Доброго дня!
Залиште номер, і ми Вам передзвонимо