Знижка 10% на завчасні замовлення!

Переїзд Дніпро – Київ

Переїзд із міста Дніпро до Києва сьогодні дуже популярна послуга. Це пов’язано з тим, що люди прагнуть перебратися до безпечніших районів країни. Самостійно складно організувати весь процес, коли потрібно взяти з собою меблі, техніку, речі, посуд. Переїзд квартири – непроста справа, необхідно врахувати безліч нюансів, тим більше, коли переїжджаєте в іншу область. Обійтися легковим автомобілем не вийде, також ви навряд чи впораєтеся без допомоги вантажників.

Вчасно Всюди допомагає демонтувати, розібрати, завантажити – ми беремо на себе всі труднощі, пов’язані зі зміною місця проживання. Коли хтось намагається заощадити і все зробити самотужки, велика ймовірність, що буде витрачено багато сил, нервів, зірвані терміни, підведуть друзі, які обіцяли підстрахувати з навантаженням. Або кузов виявиться недостатньо містким (іноді це пов’язано з неправильним розміщенням всередині).

переїзд дніпро київ

Етапи переїзду

Переїзд із Дніпра до Києва буде набагато легшим, якщо звернутися до професіоналів. Наша компанія давно займається цим сервісом, має кваліфіковану команду, автотранспорт різної вантажопідйомності, досвідчених менеджерів, які запропонують найоптимальніший варіант.

Весь процес включає кілька етапів. Спочатку клієнт робить замовлення (телефоном або залишає заявку на сайті). З ним зв’язується консультант, уточнює деталі. Попередньо для обговорення питання можна зробити фото житла та того, що перевозитиметься. Фахівець може виїхати на місце, провести оцінку обсягу необхідних робіт. Після цього замовник приїжджає до офісу фірми, укладає договір. Фіксуються строки, список послуг.

У призначений день наші працівники у Дніпрі приїжджають до вас додому, демонтують побутову техніку, розбирають меблі, проводять упаковку. Ми надаємо весь пакувальний матеріал – ящики, коробки, стрейч-плівку, гофрокартон, папір, скотч. Все складається за розміром, категоріями, маркується, складається список. Скляні предмети, дзеркала, посуд, вази загортаються в пухирчасту плівку.

Далі вантажники виносять усі з квартири. При цьому стежать, щоб не пошкодити двері, стіни, кути приміщення. Тяжкі, габаритні вироби виносять використовуючи спеціальне такелажне обладнання. Кожен об’єкт акуратно завантажується в машину, спочатку великі екземпляри. Все надійно фіксується. Водій обирає найкращий маршрут, виходячи з поточної ситуації.

Клієнт може супроводжувати майно під час поїздки – ми маємо додаткові місця для пасажирів. Прибувши до пункту призначення співробітники фірми розвантажують перевезене, заносять на поверх, розпаковують. За бажанням можна замовити збирання меблів. На цьому етапі відбувається остаточний розрахунок.


Вартість переїзду з Дніпра до Києва

Переїзд із міста Дніпро до Києва та його ціна залежать від різних факторів. Вона включає оплату відстані – вважаються кілометри, які доведеться подолати. Додатково включається до калькуляції підйом, спуск на поверх (якщо в будинку відсутня ліфт), кількість вантажників, складання, монтаж. Актуальні ціни можна переглянути на сайті на відповідній сторінці. Також їх може назвати менеджер.

Витрати будуть нижчими, якщо замовлення зробити заздалегідь, за кілька днів. Терміновий виклик вимагатиме виклику на роботу додаткових співробітників, перенесення інших заявок. Тому витрати можуть відрізнятись від зазначених на сайті.

Ми беремося за найнепростіші замовлення – музичні інструменти, піаніно, сейфи, кімнатні рослини. Наша перевага – ми гарантуємо безпеку, швидкість, збереження майна клієнта.

З нами ви виключаєте такі ризики, як невідповідність обсягу авто. Займаючись організацією самостійно, можна неправильно замовити транспорт, розмістити речі в кузові, розбити або зламати їх. Ми супроводжуємо вас до житла та несемо відповідальність за комфорт, надійність, дотримання всіх умов договору. Не варто ризикувати, дзвоніть!

Доброго дня!
Залиште номер, і ми Вам передзвонимо