Знижка 10% на завчасні замовлення!

Переїзд Дніпро – Запоріжжя

Переїзд із міста Дніпро до Запоріжжя – дуже популярна послуга. Це впливають різні чинники, такі як дефіцит часу, завантаженість на роботі, відсутність досвіду. Процес вимагає сил, часу, самотужки складно все передбачити та узгодити. Необхідно провести розбирання меблів, зібрати речі, занурити в коробки та ящики, запакувати.

Якщо ви плануєте переїжджати з нашого міста, компанія Вчасно Всюди візьме на себе всі ваші турботи. Співробітники фірми мають великий досвід, менеджери, логісти, диспетчери, вантажники швидко, якісно, надійно доставлять великогабаритні речі та тендітні предмети інтер’єру. Вони відключать, демонтують побутову техніку, запакують, акуратно запакують посуд, дзеркала, особисті речі, перевезуть безпечним маршрутом.

Переїзд Дніпро - Запоріжжя

Етапи переїзду у Запоріжжі

Переїзд із Дніпра до Запоріжжя пройде простіше, якщо довірити його фахівцям. Наша фірма пропонує свої послуги понад п’ять років, у нас працюють професійні співробітники, кожен з яких відповідає за свою ділянку роботи. Для того, щоб мати можливість забезпечувати індивідуальний підхід, автопарк компанії представлений автомобілями різної місткості. Наймаючи перевізника за оголошенням завжди є ризик не вгадати з тоннажем. Після чого ви або будете змушені оплачувати наполовину порожній транспорт, або ваше майно не поміститься до кузова.

Переїзд складається з кількох послідовних етапів. Після заявки через форму або телефонний дзвінок в офіс менеджер запропонує два попередні варіанти. Попередньо отримати інформацію можна, надавши фото консультанту. Це необхідно для розуміння того, який знадобиться обсяг послуг.

Наступний крок – підписання договору. Він включає відомості про транспортоване майно, терміни, відповідальність, гарантії. Ми впевнені як наш сервіс, тому обов’язково вказується пункт про те, що замовнику буде повністю відшкодовано вартість всього його майна у разі пошкодження, псування, поломки.

У зручний для клієнта час та день ми приїжджаємо на місце проживання клієнта. Проводиться відключення побутової техніки, її демонтаж, розбирання меблів. Скляні та дзеркальні полиці упаковуються таким чином, щоб уникнути пошкодження.

У нас є широкий вибір пакувальних матеріалів – коробки, папір, наповнювачі для коробок, спінений поліетилен, повітряно-пухирчаста плівка, скотч. Кожна коробка обов’язково маркується. Це допомагає при завантаженні, розвантаженні, також з’являється загальне розуміння того, де знаходиться.

Для важких, габаритних предметів типу піаніно, м’яких куточків, шаф застосовують спеціальне такелажне обладнання. Вантажники акуратно винесуть із квартири, спускають сходами, розміщують у кузові. Клієнт може поїхати у кабіні з водієм, для цього передбачені місця. Це дозволить переконатися, що все йде за складеним планом.

Після прибуття на місце здійснюється розвантаження, підйом у квартиру, розпакування. Наші співробітники можуть допомогти зібрати меблі, підключити пральну або посудомийну машину, бойлер. На цьому етапі відбувається розрахунок.


Вартість переїзду з Дніпра до Запоріжжя

Переїзд із міста Дніпро до Запоріжжя та ціна залежать від різних обставин. На вартість впливають такі фактори як кілометраж, необхідні додаткові послуги (надання пакувальних матеріалів, розбирання-збирання, відсутність ліфта в будинку, кількість об’ємних важких речей). Актуальні ціни на сьогоднішній день ви можете подивитися на цій сторінці.

Однією з переваг нашої фірми є те, що рівень оплати обговорюється під час укладання договору, ціни що фіксуються, не змінюється після цього. При організації поїздки самотужки ви зіткнетесь з такими проблемами як пошук відповідного транспорту, вантажників, упаковки, демонтажем, необхідністю контролювати переїзд. Ми звільнимо вас від цих складнощів. Для того, щоб заощадити, рекомендується зробити замовлення заздалегідь. Але ми можемо подати авто за кілька годин. Просто зателефонуйте.

Також перевага нашої компанії – ми вирішуємо будь-які завдання, перевозимо тендітні предмети, кімнатні рослини, домашніх улюбленців, музичні інструменти. Власник може просто довірити нам організацію, не переймаючись ні про що. Не ризикуйте своїми нервами, довіртеся професіоналам. Телефонуйте!

Доброго дня!
Залиште номер, і ми Вам передзвонимо