Знижка 10% на завчасні замовлення!

Вантажні перевезення Дніпро – Одеса

Вантажні перевезення Дніпро Одеса – популярна послуга сьогодні. Люди, змінюючи місце проживання, стикаються з необхідністю перевезти меблі, особисті речі, техніку. Потрібно знайти підходящий транспорт, вантажників, скласти все, завантажити. Самостійно складно передбачити, зробити чітко, послідовно, швидко. Ми займаємось цим сервісом кілька років, маємо великий досвід, пропонуємо вигідні умови.

Наша компанія надає необхідний пакувальний матеріал, допомагає відключити побутову техніку, розібрати меблі, акуратно пакує крихкі предмети. Завантаження проводиться за допомогою спеціального обладнання, спочатку завантажуються великі предмети.

Ще одна складність – відсутність ліфта. З нами ви можете не хвилюватись про це. Ми виносимо меблі з квартири, опускаємо-піднімаємо сходами, розташовуємо в кузові, надійно фіксуємо. Автомобілі підбираються виходячи з обсягу перевезеного – наш автопарк дозволяє братися за різні умови, від невеликих коробок до великогабаритних вантажів. Вам не доведеться переплачувати за наполовину порожній кузов чи думати, куди розмістити те, що не помістилося у невеликий мікроавтобус.

вантажні перевезння дніпро одеса

 

Перевезення вантажів та речей до Одеси

Перевезення речей Дніпро Одеса починається з виклику нашого фахівця. Консультація безкоштовна, менеджер здійснить оцінку необхідних завдань, озвучить вартість. Також ви можете зробити фото того, що потрібно транспортувати, надіслати електронною поштою або на Вайбер.

Далі укладається договір, обумовлюються терміни, гарантійні зобов’язання, сума. Після підписання договору клієнту не доведеться додатково нічого оплачувати, вартість фіксується, вона є прозорою, зрозумілою та остаточною. Вигідніше робити замовлення наперед – тоді ми надамо знижку.

Перевезення вантажів Дніпро Одеса включає таке:

  1. Демонтаж техніки.
  2. Розбір меблів.
  3. Упаковка.
  4. Перевезення.

Ми пропонуємо комплексний підхід – надаємо сучасні пакувальні матеріали, інструменти для розбирання, професійних працівників. Прибувши на місце можемо забезпечити складання, підключення.

З Вчасно Всюди вам не доведеться переплачувати. Ви можете зробити деякі етапи самі. При необхідності можна придбати у нас коробки, гофрокартон, папір, скотч, стрейч-плівку, пухирчасту плівку. Якщо є друзі, які допоможуть розбирати, виносити вантаж, це також можливо.

М’які куточки, габаритні шафи, комоди, дивани не завжди проходять у дверний отвір. Їх потрібно розбирати, від’єднувати підлокітники, спинки. Для цього потрібні відповідні інструменти, ключі, важливо не допустити поломки, забруднення, порив оббивної тканини. Співробітники фірми – професіонали. Тому ми гарантуємо, що нічого не буде зіпсовано. Також гарантується збереження стін, дверей, підлоги. Кожен предмет дбайливо загортається у відповідні тканину, папір, плівку. Скляні полиці перевозяться окремо, знімаються ручки, ніжки, коліщатка.

Наша компанія виконує складні замовлення – перевозимо піаніно, кімнатні рослини, свійських тварин, акваріуми. Замовник може їхати з нами – для цього передбачені місця. Також можна виїхати зручним видам транспорту, зустрівши нас на місці призначення. Суворо дотримуються терміни, водій вибирає найбільш безпечний маршрут.

Не ризикуйте часом та нервами. Довіртесь професіоналам. Ми гарантуємо своєчасність, безпеку, акуратність, адекватні ціни. Телефонуйте!

Доброго дня!
Залиште номер, і ми Вам передзвонимо