Знижка 10% на завчасні замовлення!

Вантажні перевезення по Дніпропетровській області

Вантажні перевезення по Дніпропетровській області можуть знадобитися при зміні місця проживання, роботи. Багато хто прагне покинути райони, що територіально розташовані ближче до небезпечної військової зони. При цьому організація такої поїздки – непросте завдання. Потрібно передбачити безліч дрібниць, знайти вантажників, вибрати авто, скласти речі таким чином, щоб їх не пошкодити.

Самостійно складно впоратися з усіма цими питаннями. Вчасно Всюди – компанія, що має великий досвід, що організувала сотні переїздів. У нас є автомобілі різної місткості, тому не буде проблем із підбором відповідного. Кожен співробітник фірми має необхідні навички, відповідально підходить до будь-якого завдання. Для того щоб зробити правильний вибір, важливо розуміти обсяг майна, що перевозиться.

Також є можливість замовити збирання меблів, демонтаж побутової техніки, упаковку, такелажні роботи, винос, завантаження. Нами надається необхідний пакувальний матеріал – картонні листи, стрейч-плівка, пухирчаста плівка, коробки, скотч. Ви можете самі зайнятися упаковкою, заощадивши при цьому. Розцінки всіх матеріалів є на сайті.

Вантажні перевезення по Дніпропетровській області

Вартість перевезення по області

Необхідно враховувати, плануючи вантажоперевезення, що дніпропетровська область – велика територія. Тому вартість залежатиме від кілометражу. Також сюди входить оплата додаткових послуг – такелаж, відключення, монтаж, кількість вантажників. Мінімальна ціна – 350 гривень на годину, замовити транспорт можна щонайменше на дві години. Робота вантажника – 125 гривень за годину. Найдорожче обійдуться послуги в будинках, які не мають ліфта. Підйом вантажу на поверхи вище другого замовник оплачує окремо.

Для зменшення ціни пропонується замовляти сервіс заздалегідь. Раннє бронювання (за п’ять днів) – гарантія 10% знижки.

Окрема розмова – меблі. Це великогабаритний вантаж, що вимагає дбайливого поводження. Шафи обладнані скляними полицями, дзеркальними дверцятами, ручками, які не можна пошкодити при перенесенні та навантаженні. Ми акуратно розбираємо їх, скло та дзеркала загортаємо окремо, надійно фіксуємо у кузові.

М’які куточки, дивани, крісла потребують захисту від механічних пошкоджень та бруду. Спеціальним меблевим інструментом проводиться від’єднання підлокітників, спинок, боковин, коробів. У транспорті можна розміщувати легкі пакети чи ящики з одягом, постільною білизною, особистими речами.

Такі важкі предмети, як холодильники, пральні, посудомийні машини, виносяться з квартири, спускаються сходами, завантажуються за допомогою такелажних ременів. Це виключає їхнє пошкодження. Після прибуття на місце ми можемо запропонувати таку послугу, як підключення. Є можливість занести меблі, зібрати, розставити на передбачених для неї місцях.

Пропонується два варіанти – клієнт слідуэ до пункту призначення окремо чи їде з нами. Для цього передбачено пасажирські місця. Так ви не турбуватиметеся, що щось станеться з багажем.

Не варто намагатися самотужки впоратися з цим непростим завданням. Завжди існує ризик невчасної подачі машини, замовлення невідповідного тоннажу, відсутність помічників для розвантаження. З нами ви будете впевнені в надійності, безпеці, якості.

Доброго дня!
Залиште номер, і ми Вам передзвонимо