Знижка 10% на завчасні замовлення!

Вантажоперевезення Дніпро – Кам’янське

Якщо необхідно здійснити вантажоперевезення з міста Дніпро до Кам’янського, краще звернутися до професійної компанії. Займаючись цією непростою справою, самостійно є ризик зіткнутися з різними труднощами. Не завжди виходить правильно оцінити обсяг необхідного кузова авто, впоратися з правильним перенесенням предметів, розрахувати достатню кількість вантажників, доводиться робити кілька ходок. Компанія-вантажоперевізник підбере оптимальну машину, виходячи з поставлених завдань.

Ми здійснюємо вантажні перевезення в Кам’янське, перевозимо особисті речі, меблі, надаємо весь комплекс таких послуг. Попередньо ви можете зробити та надіслати нам фото – наш менеджер зробить оцінку, підбере потрібний автомобіль, визначить кількість потрібних вантажників.

Вантажоперевезення Дніпро – Кам'янське

Перевезення вантажів та речей у Кам’янське

Перевезення вантажу з міста Дніпро до Кам’янського включає кілька етапів – демонтаж побутової техніки, розбирання меблів, упаковка, винесення з квартири, спуск сходами, завантаження, переміщення автошляхом, розвантаження, підйом на поверх, розпакування, складання , підключення.

Складнощі часто викликають такі великогабаритні вантажі, як рояль, піаніно, ванна, шафа купе, кутовий диван, холодильник, акваріум. М’які меблі потребують особливо дбайливого відношення – для розбирання застосовують спеціальний інструмент, обертають плівкою таким чином, щоб не забруднити, не пошкодити оббивку. Велика побутова техніка не завжди поміщається в ліфт, що вимагає використання спеціальних такелажних ременів.

Перевезення речей у Кам’янське потребує ретельного пакування, дбайливого транспортування. Посуд перевозиться у картонних коробках, кожен предмет загортається у папір. Вчасно Всюди гарантує клієнтам такі переваги:

  1. Чітке дотримання термінів.
  2. Культура спілкування.
  3. Доставка до дверей квартири.
  4. Комплексний підхід.
  5. Безпека.
  6. Надійність.

Ми гарантуємо якісне виконання всіх наших послуг. Із замовником укладається договір, який регламентує обсяг робіт, терміни, нашу відповідальність. Наші вантажники дбайливо перенесуть тендітні речі, дзеркала, навантаження проводять з використанням такелажного обладнання. Власник може супроводжувати майно під час поїздки – для цього є місце в кабіні. Маршрут пересування обов’язково узгоджується з клієнтом, враховуються можливі варіанти у разі непередбачених ситуацій.

Ми можемо також допомогти з вивезенням старих меблів на дачу, вивезти непотрібну техніку. Ми маємо кілька бригад співробітників, тому є можливість виконувати навіть термінові заявки.

Вигідніше робити замовлення заздалегідь, тоді буде надано знижку. Розрахунок оплати проводиться у разі оформлення замовлення. Всі послуги включені в перелік, який зафіксований і не змінюється – ви можете бути впевнені, що немає прихованих доплат, не зрозумілих вам відразу. На цінник впливає кілометраж, терміновість замовлення, кількість задіяних фахівців, габарити вантажу. Додатково оплачується підйом-спуск вище за другий поверх за відсутності ліфта. Для постійних клієнтів ми маємо дуже цікаві пропозиції. Також можна скористатися таким сервісом, як замовлення вантажників, транспорту для оптимізації витрат. У нас ви можете придбати сучасний пакувальний матеріал – коробки, картон, стрейч плівка, папір, пухирчаста плівка, спінений поліетилен, скотч.

Ми можемо допомогти з доставкою меблів, придбаних у магазині. При цьому наш сервіс обійдеться дешевше, буде повнішим, якіснішим. У кузові все розташовується у порядку, фіксується спеціальними пристосуваннями, щоб уникнути падіння, пошкодження під час пересування. Водій акуратно веде автомобіль, дотримуючись правил дорожнього руху, не перевищуючи швидкості.

Головне для нас – комфорт наших замовників. З нами вам не доведеться робити зайвих рухів та переживати. Не витрачайте свій час, сили, нерви. Телефонуйте!

Доброго дня!
Залиште номер, і ми Вам передзвонимо