Знижка 10% на завчасні замовлення!

Вантажоперевезення Дніпро – Нікополь

Вантажоперевезення Дніпро Нікополь, організовані професіоналами, пройдуть швидко та без зайвих проблем. Самостійно можна знайти машину, попросити про сприяння друзів, але це завдання – непросте, що потребує досвіду. Ми забезпечуємо повний комплекс послуг, які можуть знадобитися клієнту в період переїзду, транспортування, доставки.

вантажоперевезення дніпро Нікополь

Перевезення вантажів з Дніпра до Нікополя

Вчасно Всюди має свій парк автомобілів різної місткості, досвідчених водіїв, вантажників, необхідне такелажне обладнання та пакувальний матеріал. Ви можете попередньо запросити спеціаліста для оцінки обсягу робіт та вартості або надіслати менеджеру фото.

З клієнтом укладається договір, показує терміни, перелік сервісу, ціна. Є можливість термінового подавання авто через час після виклику. Для тих, хто хоче знизити рівень оплати, ми рекомендуємо звернутися за кілька днів до експедиції. Тоді вам буде надано знижку у десять відсотків.

Перевезення вантажу з міста Дніпро до Нікополя включатиме:

  1. Демонтаж техніки, розбирання меблів, упаковка вантажу.
  2. Винос із квартири, спуск сходами, навантаження в автомобіль.
  3. Перевезення, розвантаження, підйом на поверх, занесення в квартиру.
  4. Розпакування, складання, монтаж, підключення.

З’ясувати деталі можна, звернувшись до консультанта. Для цього заповніть форму на сайті (вам передзвонять) або зв’яжіться за вказаним телефоном. Консультанту потрібно буде надати таку інформацію – адресу подачі транспорту, адресу пункту призначення, термін виконання замовлення, наявність або відсутність ліфта, поверх.

Переваги нашої компанії є доставка до дверей, доступність, надійність, оперативність. Ми маємо великий асортимент матеріалів для дбайливої доставки – коробки, ящики, папір, картон, стрейч-плівка, пухирчаста плівка, скотч. Дрібні предмети складаються в коробки, порожнечі заповнюються папером, проводиться маркування. Скляні, дзеркальні полиці, дверцята, посуд загортаються додатково, фіксуються міцно, акуратно виносяться.

Речі завантажується в кузов за допомогою професійного такелажного обладнання, що дозволяє виключити пошкодження, що закріплюються спеціальними ременями.

Власник може супроводжувати багаж (передбачені місця) або здійснить вояж зручним для нього способом. У призначений час ми зробимо доставку у вказане місцезнаходження.

Одним із складних вантажів є м’які куточки. Габаритні дивани неможливо винести з приміщення повністю, для розбирання потрібно спеціальний інструмент. У нас є все необхідне, спеціальні ключі, шуруповерти. Важливо не допустити забруднення, пошкодження оббивки, тому кожен елемент загортається плівкою, дбайливо відбувається завантаження, розташування всередині авто. Також наші співробітники забезпечені всім для демонтажу-монтажу бойлерів, пральних, посудомийних машин, вбудованої техніки.

Оплата провадиться будь-яким зручним способом – готівкою, на карту. Постійним замовникам надається знижка, яка бере участь у наших програмах лояльності.

Не ризикуйте часом, нервами, загубленими речами та настроєм – зверніться до нас. Телефонуйте!

Доброго дня!
Залиште номер, і ми Вам передзвонимо